HomeCategory

Doğa Turları

Fethiye Yamaç Paraşütü Turu

Adrenalin bağımlıları için büyüleyici bir deneyim; Fethiye Yamaç Paraşütü! Birbirinden harika ve birbirinden farklı Fethiye turları arasından size en uygun olanını seçebilmeniz için meydana getirdiğimiz çeşitliliğin ürünü olan Fethiye Yamaç Paraşütü, adrenalin severlerin gözdesi aktivitesi olacaktır. Siz de tatilinize heyecan katmak isterseniz bu aktivitemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Fethiye Rafting Turu

Akdeniz’in berrak sularının tadını, büyük bir huzur eşliğinde çıkardınız. Sizce de bu huzur yetmedi mi? Daha heyecan dolu, adrenalin dolu bir aktivite ile suyun tadına bakmanın sırası gelmedi mi? Siz de “Geldi!” diye haykırmak istiyorsanız, Fethiye Rafting Turu programımız ile aradığınız heyecanı bulabilirsiniz. Sizlere sunmakta olduğumuz çeşitli turlar arasından size en uygun olanını seçmekte zorlanıyor, bu bağlamda biraz yardım istiyorsanız size şunu söyleyebiliriz; adrenalin, size hayatınızın her alanında yer alması gereken bir duygu gibi geliyor mu? Geliyor diyorsanız, sizin için tamamen uyumlu olan Fethiye Rafting Turu detaylarımıza geçelim!

Didim Tekne Turu

Along the Atlantic, the Beira Litoral lures surfers and sunseekers with scores of sandy beaches. Here, the sophisticated university city of Coimbra and the brash casino-party town of Figueira da Foz arm-wrestle for visitors’ attention. Move inland to the Beira Alta highlands and the mood shifts entirely. Stoic stone villages cling to the slopes of Portugal’s highest mountains – the Serra da Estrela – and cast their gaze down at the fertile wine country of the Dão valley.

Kaş Tekne Turu

Yaz ayları geldiği zaman herkesin içinde kendisini mavi suların kolların bırakmak, yumuşacık kumlarda uzanmak doğanın her tonunun tadını çıkarmak arzusu gelir. Bu arzu ise en çok Kaş tekne turları ile karşılık bulur. Birbirinden güzel doğa harikalarının yalnızca bir günde keşfedilmesini sağlayan, birkaç saatin aslında ne kadar verimli kullanılabileceğini gözler önüne seren turlarımız, var olan doğa ile bütünleşme arzusuna hitap eder. Üstelik bu arzuyu eğlence ile harmanlar. Bunun sonucunda ise her açıdan keşfedilmeye açık bir tatil ortaya çıkar.

Fethiye Aquapark Turu

Şimdiye kadar duymadıysanız çok şey kaybettiniz, ama üzülmeyin katıldıktan sonra çok şey kazanacaksınız. Her şeyden önce Fethiye’yi harika hisler ile anacak, Fethiye’de harika anılar biriktirecek ve bu tesiste geçirdiğiniz her anı dolu dolu yaşayacaksınız.  Evet, heyecan, eğlence ve ferahlık dolu bir tatil sizi bekliyor!

Fethiye At Safari Turu

Kısacası, Fethiye At Safari bütün heyecanı ve çekici güzellikleri ile sizleri bekliyor! En heyecanlı Fethiye günlük turlar arasında yer alan bu aktiviteye katılıp tatilinizi için harika anılar biriktirmek için online olarak satın alın ya da bizimle iletişime geçin!

Fethiye Dalış Turu

Fethiye Dalış Turu ile Sualtı Dünyasını Keşfediyoruz! Fethiye Dalış Turu ile su altı dünyasını yeniden keşfetmeye, bu dünya ile tanışmaya hazır mısınız? Fethiye’nin her biri birbirinden güzel, doğal güzellikleri ile adeta ziyaretçilerini büyüleyen koylarına yalnızca yukarıdan bakmaktan sıkıldınız mı? O zaman söz konusu koyların tamamına bir de deniz altından bakmaya hazır olun. Birbirinden güzel ve keşfedilmeye...

Kurumsal

günübirliktur.com her zaman değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir.

Bize Ulaşın

✉ Taşkaya Mh. Baha Şıkman Cd. No:95 Fethiye
☎ +90 554 237 07 77
@

Lisans
https://www.gunubirlikturla.com/wp-content/uploads/2021/05/tursaba.png
E-Posta Bülteni

Kaydet butonuna tıkladığınızda sizi kampanyalardan ve yeni turlardan haberdar edeceğiz.

    Kurumsal

    günübirliktur.com her zaman değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir.

    Bize Ulaşın

    ✉ Taşkaya Mh. Baha Şıkman Cd. No:95 Fethiye
    ☎ +90 535 631 26 88
    ☎ +90 252 611 33 33
    @

    Lisans
    https://www.gunubirlikturla.com/wp-content/uploads/2021/05/tursaba.png
    E-Posta Bülteni

    Kaydet butonuna tıkladığınızda sizi kampanyalara ilişkin bilgilendirmeleri kabul ettiğinizi ve verilerinizin bu amaçla işlenmesine izin verdiğinizi düşüneceğiz.