HomeCategory

Tekne Turları

Fethiye Ölüdeniz Tekne Turu

Ölüdeniz Tekne Turu, dünyanın dört bir yanından ziyaretçisi bulunan Ölüdeniz’in en az kendisi kadar namı duyulmuş bir aktivitesidir. Fethiye’ye tatil yapmak amacı ile gelen ve bu tatili dolu dolu bir şekilde geçirmek isteyen kişiler için her detayı özel olarak tasarlanmış olan bu tur, yerli ya da yabancı birçok turistin ilgi odağı haline gelmiş durumdadır. Peki siz Ölüdeniz Tekne Turu ile huzuru ve eğlenceyi aynı anda yaşamaya hazır mısınız?

Fethiye Saklıkent Turu

Saklıkent Kanyonu, Avrupa kıtasındaki en büyük ve geniş ikinci kanyon olarak bilinmektedir ve uzunluğu 18 km, yüksekliği ise 200 metredir. Bu kanyon boyunca yürüyüp yazın kavurucu sıcaklığında bile serinlemenizi sağlayacak suların huzur dolu sesini dinlemek isterseniz, bu aktivite size her açıdan iyi gelecek ve beklentinizi karşılayacak diyebiliriz.   Fethiye Saklıkent Turu esnasında gerçekleştirebileceğiniz aktiviteler, tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenir. Örneğin, rehber eşliğinde yürüyüşe çıkarak bütün imkanlarımızdan faydalanabileceğiniz gibi, soğuk sulara dalarak yazın kavurucu sıcaklığından kurtulabilirsiniz de. Seçim, tamamen size kalmış.

Kuşadası Tekne Turu

Kuşadası, yaz tatili dendiği zaman akla gelen isimlerden bir tanesidir. Bu tatil yerindeki aktivitelerin çeşitliliği, görülmesi gereken yerlerin cezp edici güzelliği ise tatilin bir otel odasında geçirilmemesi gerektiğinin önemli göstergeleridir.

Didim Tekne Turu

Along the Atlantic, the Beira Litoral lures surfers and sunseekers with scores of sandy beaches. Here, the sophisticated university city of Coimbra and the brash casino-party town of Figueira da Foz arm-wrestle for visitors’ attention. Move inland to the Beira Alta highlands and the mood shifts entirely. Stoic stone villages cling to the slopes of Portugal’s highest mountains – the Serra da Estrela – and cast their gaze down at the fertile wine country of the Dão valley.

Fethiye Dalyan Turu

Turumuz esnasında sizi bekleyen ve sıcaklığı ile teninizde keyifli sıcaklıklar meydana getirecek kumları, yazın kavurucu sıcaklığını çekilebilir kılan serin suları ve tarihin derinliklerine inmenizi sağlayacak olan antik çağ kalıntılarını keşfedeceksiniz. Bunu ise Günübirlikturla güvencesi altında yapacaksınız.

Marmaris Tekne Turu

Tatil ile ilgili aklınızda birçok plan var ancak hangisini gerçekleştirmeniz gerektiğini bilemiyor musunuz? Tatil için huzur dolu bir gün mü, kahkaha ve heyecan dolu bir gün mü geçireceğinize kadar veremiyor musunuz? O halde Marmaris tekne turu programımız tam size göre diyebiliriz. Tekne turumuz, sizlere huzur oldu bir gün geçirip ruhsal bir arınma yaşamanızı sağladığı gibi, bol kahkaha ve eğlence dolu bir gün geçirmenizi de sağlar. Sürekli farklı seçenekler arasında kalmanız, karşı karşıya olduğunuz kararsızlık bu sayede önlenmiş olur. Bu da tüm gün eğleneceğiniz, tüm gün huzur dolacağınız bir tatil elde etmenizi sağlar.

Bodrum Tekne Turu

Bodrum, yaz tatillerinin gözdesi haline gelmiş olan bir yerdir. Doğal güzellikleri, mavinin her tonunu farklı yansıtması ile bünyesinde bulunduruyor olması bu durumun temel nedenidir. Gerçekleştirilen Bodrum tekne turları ise tatilin sahip olduğu renkli yapının temel aktiviteleridir.

Kaş Tekne Turu

Yaz ayları geldiği zaman herkesin içinde kendisini mavi suların kolların bırakmak, yumuşacık kumlarda uzanmak doğanın her tonunun tadını çıkarmak arzusu gelir. Bu arzu ise en çok Kaş tekne turları ile karşılık bulur. Birbirinden güzel doğa harikalarının yalnızca bir günde keşfedilmesini sağlayan, birkaç saatin aslında ne kadar verimli kullanılabileceğini gözler önüne seren turlarımız, var olan doğa ile bütünleşme arzusuna hitap eder. Üstelik bu arzuyu eğlence ile harmanlar. Bunun sonucunda ise her açıdan keşfedilmeye açık bir tatil ortaya çıkar.

Antalya Tekne Turu

Antalya, her yönü ile keşfedilmeyi bekleyen bir şehirdir. Peki bu denli keşfedilmeye hazır olan bir şehrin bireysel gezi ile keşfedilmesi mümkün müdür? Elbette değildir. Çünkü bireysel gezide hem bilgi açısından eksiklik ile karşı karşıya kalmak hem de maddi açıdan yoğun yükler altına girmek ihtimali söz konusudur. Oysa düzenlemekte olduğumuz Antalya tekne turları için her iki durum da söz konusu değildir.

Kurumsal

günübirliktur.com her zaman değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir.

Bize Ulaşın

✉ Taşkaya Mh. Baha Şıkman Cd. No:95 Fethiye
☎ +90 554 237 07 77
@

Lisans
https://www.gunubirlikturla.com/wp-content/uploads/2021/05/tursaba.png
E-Posta Bülteni

Kaydet butonuna tıkladığınızda sizi kampanyalardan ve yeni turlardan haberdar edeceğiz.

  Kurumsal

  günübirliktur.com her zaman değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir.

  Bize Ulaşın

  ✉ Taşkaya Mh. Baha Şıkman Cd. No:95 Fethiye
  ☎ +90 535 631 26 88
  ☎ +90 252 611 33 33
  @

  Lisans
  https://www.gunubirlikturla.com/wp-content/uploads/2021/05/tursaba.png
  E-Posta Bülteni

  Kaydet butonuna tıkladığınızda sizi kampanyalara ilişkin bilgilendirmeleri kabul ettiğinizi ve verilerinizin bu amaçla işlenmesine izin verdiğinizi düşüneceğiz.